Акумулаторен прободен трион RAIDER RDP-SJS20 SOLO, 20 V
Купи сtbi bank logo
Гаранция: 36 месеца
Напрежение: 20 V
Вид на батерията: Li-Ion
Обороти на празен: 0 – 2700 min-1
Ход на ножа: 22 mm
Максимална дълбочина на рязане в дърво: 80 mm
Максимална дълбочина на рязане в метал: 5 mm
Максимална дълбочина на рязане в алуминий: 12 mm
Махално отклонение: 4 степени
Осветление: не
Тегло: 1.685 kg
Това което свързва машините от серията Raider Pro R20 в единно обособено семейство е, че всички те са пригодени да работят с еднотипни, една или повече, литиево-йонни акумулаторни батерии с изходящо напрежение 20V.
Моделът RDP-SJS20 Solo се характеризира с: