Акумулаторен такер Milwaukee M18FN18GS-0X, 18 V
741.37  / 1,449.99 лв.
Изчерпан
Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
Напрежение: 18 V
Тип батерия: Li-ion
Диаметър на пирона: 1.2 mm
Скорост на цикъл : 900
Размери: 478, 236, 363 mm
Нето тегло: 2.3 kg
Диаметърът на пирона е 1.2 мм.