Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M18FPD3-0X 18V 158Nm с куфар
Изчерпан
Описание
  • Винтоверта на Milwaukee 4933479859 M18FPD3-0X има по-висока ефективна енергия, при натоварване
  • Компактен дизайн с дължина 175 mm за достъп до тесни пространства
  • 13 мм метален патронник за бърза смяна на битовете и задържане на битовете
  • ДОСТАВЯ СЕ БЕЗ БАТЕРИИ И ЗАРЯДНО
  • ВИЖ БАТЕРИИ И ЗАРЯДНИ ТУК
Характеристики
  • Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
  • Максимално пробиване в зидария – 16 mm
  • Максимално пробиване в дърво – 89 mm
  • Максимална честота на ударите – 0-33 000
  • Максимален въртящ момент – 158 Nm