Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18FMCS-0X, 18 V, 150 mm
Изчерпан
Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
Напрежение : 18 V
Капацитет на батерията: Li-Ion
Обороти на празен ход: 3900 min-1
Размери на диска: 150×20 mm
Тегло: 2.8 kg
POWERSTATE безчетков мотор.
REDLINK PLUS- интелигентна система предотвратяваща претоварване на машината и батерията.
Безстепенното регулиране на дълбочината- бързо и лесно регулиране на дълбочината на рязане от 0 до 57 mm с диск 150 mm.