Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18FPS55-552P, 18 V ,165 mm
1,278.23  / 2,500.00 лв.
Изчерпан
Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
Диаметър на острието: 165 mm
Обороти на празен ход: 2500 – 5600 ob/min
Прахоулавяне: Да
Макс. дълбочина на рязане: 59 mm
Макс. дълбочина на рязане: 44 mm
Размер на отвора: 20 mm
Променлива скорост: Да
Дължина на инструмента: 366 mm
Потопяемият трион Milwaukee M18 FUEL 55 mm е най-добрият акумулаторен трион с водещи релси с променлива скорост, позволяваща настройка на скоростта на вашето приложение, въртящото се потапящо движение позволява прецизни потапящи срезове с точна дълбочина на рязане.