Акумулаторен ъглошлайф MILWAUKEE M18ONEFSAG125XB-0X , 18V, Ø 125, 8500 min¹
Изчерпан
Гаранция: 36 месеца
Напрежение: 18V
Диаметър на диска Ø: 125 mm
Обороти: 8500 minˉ¹
Резба на шпиндела: М14
Тегло: 2,7 kg
Доставя се в : HD Box
Milwaukee M18FSAG125X е акумулаторен ъглошлайф с плъзгащ ключ.
ONE-KEY системата позволява да се оптимизира инструмента за конкретни предложения.
Redlink plus™ – интелигентна система предотвратяваща претоварване на машината и батерията.
Осигурява производителност еквивалентна на електрически ъглошлайф с мощност 1200 W.
Тънък дизайн на дръжката за максимално удобство при работа.
Подвижен предпазител за прах предотвратява навлизането на отпадъци, удължава живота на двигателя.
125 мм предпазител без ключ за голям и бързо регулиране на предпазителя без използване на ключ.