Акумулаторна фреза Milwaukee M18FTR8-0X, 18 V
Изчерпан
Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
Напрежение: 18 V
Тип батерия: Li-ion
Тип двигател: Безчетков
LED осветление: Да
Капацитет на потапяне: 0-50 mm
Настройки на скоростта: 6
Максимална скорост на празен ход: 0 – 31 000 min – 1
K-стойност на вибрации: 1,5 m/s²
Размери (ДxШxВ): 134 х 89 x 226 mm
Тегло: 2.1 kg
Акумулаторната фреза Milwaukee M18FTR8-0X е с иновативна система за регулиране на височината с микрорегулация от 0,4 мм.
Активната спирачка бързо спира фрезата.
Включената основа за потапяне включва 3 ограничителни щифта за многократно фрезоване.
Съвместима с прахоуловител.
OКОМПЛЕКТОВКА:
ДОСТАВЯ СЕ В КУФАР БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО
2 броя приставки за прахоулавяне
146 mm основна плоча
6 mm и 8 mm цанги