Акумулаторен пистолет за силикон Makita DCG180ZB, 18V
Купи сtbi bank logo
Гаранция: 36 месеца след регистрация в сайта makita.bg
Напрежение: 18 V LXT
Капацитет на батерията: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
Вид на батерията: Li-ion
Обороти на празен ход: 0 – 28 mm/s
Максимално налягане на буталото: 5.000 N
Капацитет на резервоара: 600 ml
Шум звуково налягане: 70,0 dB(A)
Шум отклонение: 3,0 dB(A)
Вибрации празен ход: 2,5 m/s²
Вибрации отклонение (K): 1,5 m/s²
Размери (Д х Ш х В): 538 x 108 x 281 mm