Акумулаторен прав шлайф Milwaukee M12FDGS-0, 12V, 6/8 mm
Изчерпан
Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
Напрежение: 12 V;
Тип батерии: Li-ion;
Тип двигател: Безчетков;
LED осветление: ДА;
Диаметър на диска: 50 mm;
Диаметър на цангата (mm): 6/8 mm;
Дължина: 262 mm;
Максимални обороти: 0 – 10 000/ 0 – 15 000/ 0 – 21 000 min-1;
Тегло: 0.800 kg.
Акумулаторна шлайфмашина, която осигурява повече мощност от подобни пневматични модели.
Най-компактният размер в своя клас – само 262 мм дължина – ви позволява да работите удобно в затворени пространства.
Устройството с 3 скорости има превключвател с вградено плавно регулиране на скоростта;
Съвместим с дискове до ⌀50 мм.