Полирмашина STATUS XPA21-150CE 1000W 150mm 2000-4800min-1
Купи сtbi bank logo
Описание
  • STATUS XPA21-150CE – орбитално-ротационна полирмашина 1000W, диск Ø150/180мм, с плавен старт, електронно регулиране на оборотите, велкро закрепване, ергономична дръжка и 5 м кабел
  • Полирмашина STATUS XPA21-150CE е орбитално-ротационна полираща машина с мощност 1000 W и диаметър на полиращия диск 150 mm.
  • Това движение е най-доброто по отношение ефективността на обработка (полиране) на повърхността
  • Интензивността при отстраняване на покритие е ниска.
  • Електронно регулиране на честотата на въртене и плавен старт
  • Гумени подложки
  • Ергономична ръкохватка с гумирано покритие
  • Прекъсвач със застопоряване във включено положение
  • Свалящи се капачки над четките
  • Електронна стабилизация на честотата на въртене
  • Закрепване на полиращия материал с велкро
  • Кабел стандарт VDE, неопрен, 5 м
Характеристики
  • Напрежение: 240 V
  • Консумирана мощност: 1000 W
  • Скорост на въртене (об./мин.): 2000-4800 min
  • Диаметър на диск: 150/180 mm
  • Резба на шпиндела: 5/16-24t
  • Дължина на кабела: 5 m
  • Амплитуда на колебания: 21 mm
  • Тегло: 3 kg
Окомплектовка
  • Права ръкохватка
  • Затворена ръкохватка
  • Полиращ накрайник(150 мм)
  • Полиращ накрайник (180 мм)