2 винтоверти Milwaukee M18BLCPP2A-402C 18V в комплект с 2 батерии куфар и зарядно
Изчерпан
Описание
  • Акумулаторен винтоверт и акумулаторен гайковерт Milwaukee M18BLCPP2A-402C е комплект от две мощни машини с 18 V безчетков мотор
  • Акумулаторния винтоверт е с патронник 13 мм, има диапазон на пробиване 13 – 52 мм и максимален въртящ момент 60 Nm
  • Честота на удара е 0 – 27.000 min-1, а оборотите на празен ход 0 – 1800 min-1
  • В комплекта е включен и акумулаторен гайковерт
  • Той е с 1/4″, шестостенен захват и патронник М14
  • Максималния въртящ момент е 190 Nm, честотата на удара 0 – 4.200 min-1, а оборотите на празен ход са 0 – 3.600 min-1
Характеристики
Акумулаторен винтоверт:
Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
Напрежение: 18 V
Патронник: 13 mm
Диапазон на пробиване: 13 – 52 mm
Честота на удара: 0 – 27.000 min-1
Max. въртящ момент: 60 Nm
Обороти на празен ход: 0 – 1800 min-1
Тегло: 1.8 kg
Акумулаторен ударен винтоверт Импакт:
Напрежение: 18 V
Патронник: M14
Захват: 1/4″, шестостен HEX
Макс. въртящ момент: 190 Nm
Тегло 1.3 kg
Окомплектовка
  • Акумулаторен винтоверт 18V
  • Акумулаторен гайковерт 18V
  • Акумулаторна батерия 18V 4Ah – 2 броя