Aкумулаторен прав шлайф Milwaukee M18FDGROVB-0X, 4933480955, 18 V
Изчерпан
Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
Напрежение: 18 V
Вид на батерията: Li-Ion
Обороти на празен ход: 8000 – 20000 min-1
Захват: 6, 8 mm
Тегло: 2.1 kg
Шлайф прав акумулаторен на марка MILWAUKEE оборудван с безчетков мотор POWERSTATE доставящ мощност еквивалентна на 1200 W.
RAPIDSTOP система спира работата на инструмента за под 2 секунди.
Универсална глава на иструмента предоставя възможност за поставяне на цанги 6 и 8 мм.
Механизъм със заключващ се шпиндел позволява бърза смяна без 2 броя ключа.
2 броя ярки LED светлини за работа в тъмни и слабо осветени пространства.
Функция предотвратяваща автоматичен старт.
ОКОМПЛЕКТОВКА:
ДОСТАВЯ СЕ БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО!
Цанга 6 мм: 1 брой
Цанга 8 мм: 1 брой