Акумулаторен верижен трион Milwaukee M18FCHS35-0 18V 35cm
Изчерпан
Описание
  • Акумулаторен верижен трион Milwaukee M18FCHS35-0
  • Верижен трион Milwaukee M18FCHS35 има напрежение на Li-ion батерията 18 V
  • Машината работи с дължина на острието 35 см и се предлага без батерии и зарядно
  • Поддържа скорост при трудни приложения, без да затъва
  • Верижният трион реже до 150 парчета 100 мм x 100 мм бор при пълно зареждане на M18™ HIGH OUTPUT™ 12,0 Ah батерия
  • Той задава мигновена реакция на газта за достигане на пълна скорост за по-малко от една секунда
  • ДОСТАВЯ БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО!
  • ВИЖ БАТЕРИИ И ЗАРЯДНИ ТУК
Характеристики
  • Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 12.0 Аh
  • Скорост на веригата: 12.4 m/sec
  • Дължина на острието: 35 cm
  • Диаметър на веригата: 1.1 mm
  • Стъпка на веригата: 9.5 mm