Акумулаторен верижен трион Milwaukee M18FTHCHS30-0 18V 30cm
Изчерпан
Описание
  • Акумулаторен верижен трион Milwaukee M18FTHCHS30-0 18V
  • АВерижен трион Milwaukee M18FTHCHS30 има напрежение на Li-ion батерията 18 V
  • Работи с шина с дължина 30 см и верига с 51 звена със стъпка 0.325″ и дебелина на водещото звено 1.1 мм.
  • Технологията FUEL позволява постигане на пълна мощностза под 1 сек
  • Спусъкът с променлива скорост позволява пълен контрол върху кривата на мощността
  • ДОСТАВЯ БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО!
  • ВИЖ БАТЕРИИ И ЗАРЯДНИ ТУК
Характеристики
  • Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 12.0 Аh
  • Дължина на шината: 30 cm
  • Стъпка на веригата: 0.325 ”