Акумулаторен ексцентършлайф RAIDER RDP-SRSA20 SOLO, 20V, 125mm
Купи сtbi bank logo
Гаранция: 36 месеца
Напрежение: 20 V
Вид на батерията: Li-Ion
Обороти на празен ход: 2000 – 10000 min-1
Размер на плота: 125 mm
Ход на шкурката: 2 mm
Размери (Д х Ш х В): 265 x 125 x 170 mm
Тегло: 1.14 kg
Моделът RDP-SRSA20 Solo има шлифоващ диск с диаметър от 125mm.
Закрепването на шлифоващите листове става посредством системата Velcro.