Акумулаторен ъглов шлайф Milwaukee M12FDGA-0, 12 V
Изчерпан
Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
Напрежение: 12 V
Вид на батерията: Li-ion
Скорости: 4
Обороти на празен ход I-ва скорост: 10000 min-1
Обороти на празен ход II-ва скорост: 15000 min-1
Обороти на празен ход III-ва скорост: 20000 min-1
Обороти на празен ход IV-ва скорост: 24500 min-1
Диаметър на цангата: 6 – 8 mm
Диаметър на присъединителната шийка: 50 mm
Тегло: 1 kg
Акумулаторен ъглов шлайф MILWAUKEE M12 FDGA оборудван с 4-скоростен безчетков мотор, който предоставя мощност, по-висока от пневматичните модели и се захранва с 12 V батерия.
Компактната дължина на главата 119 мм позволя за рбота в тесни пространства и предлага по-добър достъп до обработваните повърхности.
Работи с шлифовъчни косумативи с максимален диаметър 50 мм.
ОКОМПЛЕКТОВКА
ДОСТАВЯ СЕ БЕЗ БАТЕРИИ И ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО!
Цанги 6 и 8 мм: 2 броя