Акумулаторна нитачка MILWAUKEE M12BPRT-0
Изчерпан
Гаранция: 36 месеца след регистрация на https://warranty.milwaukeetool.eu/bg-bg/landing
Напрежение: 12 V
Вид на батерията: Li-Ion
Размери на нита алуминий: 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 mm
Сила на изтегляне: 9000 N
Осветление: LED
Размери (Д х Ш х В): 230 x 66 x 273 mm
Тегло: 2.1 kg с батерия
Акумулаторната нитачка може да постави до 325 броя нитове от неръждаема стомана 4.8 мм с едно зареждане на батерия 2.0 Ah.
Подходяща за всички нитове от алуминий, стомана, неръждаема стомана и мед до 4,8 мм.
Нитова с дължина на хода 20,32 мм.
Достъп без инструменти за лесно почистване на челюстите.
Ергономичен дизайн на дръжката с меко гумено покритие.
Вградена кука за колан за максимално удобство при работа.
Съвместима с всички батерии MILWAUKEE M12 -12V.
ОКОМПЛЕКОВКА
ДОСТАВЯ СЕ БЕЗ БАТЕРИИ И ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО В КАРТОНЕНА КУТИЯ!
Накрайници 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм и 4.8 мм: 4 броя